Smakuj Zdrowie w Bytowie - poradnia dietetyczna

Oferta


Porady i konsultacje indywidualne

Jeśli chcesz zdrowo zmienić swoją wagę i poprawić sylwetkę lub po prostu szukasz prostych wskazówek jak poprawić jakość codziennych posiłków i samopoczucie - zapraszamy na indywidualne konsultacje ze specjalistą.

Profesjonalna dietoterapia

Potrzebujesz wsparcia i specjalistycznej dietoterapii związanej z cukrzycą, nietolerancją pokarmową, chorobą sercowo-naczyniową, alergią lub chorobą przewodu pokarmowego? - terapia wraz z indywidualnie przygotowanym jadłospisem zostanie przygotowana przy współpracy z lekarzem specjalistą.

Dieta w sporcie

Dostosujemy Twoją dietę do typu treningu, ustalimy kaloryczność i zaplanujemy jadłospis wraz z analizą przyrostów masy mięśniowej i spadku tłuszczowej.

Testy na nietolerancję pokarmową

W gabinecie poradni dietetycznej możesz wykonać testy na nietolerancje pokarmowe i uzyskać indywidualnie przygotowaną dietę eliminacyjną zgodną z profilem Twojej nietolerancji.

Usługi dietetyczne dla osób o specjalnych potrzebach

Jeśli należysz do jednej z poniższych grup, na pewno skorzystasz na wizycie u dietetyka: kobiety w ciąży, kobiety karmiące, osoby starsze, osoby genetycznie obciążone otyłością, osoby kwalifikowane do chirurgii bariatrycznej, osoby niedożywione, rekonwalescenci.

Zakupy z dietetykiem

Innowacyjna propozycja dla osób, które chcą nauczyć się odpowiedniego doboru produktów do swojej codziennej diety oraz planowania żywienia w domu.

Edukacja żywieniowa

Szkolenia, warsztaty z zakresu żywności i żywienia osób dorosłych, dzieci, seniorów, kobiet w ciąży i innych grup.

Gotowanie z dietetykiem

Lekcje wspólnego, zdrowego przygotowywania potraw dla osób chcących zmienić dotychczasowe nawyki kulinarne lub chcących nauczyć się gotować.

Żywienie zbiorowe

Współpraca z placówkami żywienia zbiorowego, które nie zatrudniają własnego dietetyka, a zgodnie z wytycznymi muszą współpracować ze specjalistą ds. planowania żywienia (przedszkola, domy opieki, żłobki, ośrodki kolonijne itp.)