Smakuj Zdrowie w Bytowie

Pierwsza wizyta

Pierwsze spotkanie jest bardzo ważne zarówno dla pacjenta jak i dla dietetyka. To wtedy ustalmy Twój indywidualny cel, rozmawiamy o nawykach żywieniowych, Twoim trybie życia, aktywności fizycznej i stanie zdrowia. Dietetyk poznaje potrawy, które lubisz oraz Twoje oczekiwania.

Podczas wizyty zostaniesz zważony specjalnym analizatorem składu ciała renomowanej marki In Body, który szczegółowo wskaże m.in. zwartość tłuszczu, mięśni i wody w organizmie. Tobie w formie wydruku zaprezentuje wyniki, a dietetykowi pomoże ustalić szczegółowy cel.
Badanie nie wymaga rozbierana się, jedynie wejścia na wagę bosymi stopami. Ważne aby ok 1-2 h przed analizą nie spożywać obfitych posiłków i nie pić nadmiernej ilości płynów.

Jeśli posiadasz aktualne wyniki badań (poziom glukozy, cholesterolu, TSH, ciśnienia) - weź je ze sobą. Wykonywanie tych badań specjalnie przed wizytą nie jest jednak konieczne i obowiązkowe.

Jeśli na pierwsza wizytę przyniesiesz uzupełniony dzienniczek żywieniowy, ułatwi to poznanie Twoich nawyków i dalsza pracę. (Kliknij tutaj aby pobrać i wydrukować dzienniczek)

Pierwsze spotkacie trwa 60-90 minut. Ustalimy na nim planowany i zalecany czas trwania „opieki dietetycznej”, czyli naszej współpracy.

Po około 3 dniach (czas potrzebny na dopasowanie programu żywieniowego do Twoich wymagań i potrzeb) Twój jadłospis jest gotowy.
Możesz otrzymać go mailem, pocztą tradycyjną, bądź odebrać osobiście w gabinecie w Bytowie lub w Czarnej Dąbrówce.